Ağustos 2019 Kutusu "Bilinmeyenler"

Ağustos 2019-Bilinmeyenler
Bilinmeyen Sular (İmzalı)
Saraybosna Marlborosu
Jakob von Gunten
63.50 TL 39.90 TL

Ağustos 2019 Edebiyat Kutusu

Bu ay kutunuzdaki Mevsim Yenice'nin Bilinmeyen Sular kitabı imzalı! Ayrıca Turgut Uyar kartı, Saraybosna kartpostalı, sarı ayraç ve renkli ayraç hediye! :) Saraybosna Marlborosu ise piyasadan önce ilk kez sizlerle olacak. Bu kutuyla aboneliğe başlamak için lütfen son abonelik tarihini kaçırmayın. Kargo tarihleri yukarıda belirtilmiştir. Eski abonelerimizin yeni abonelik yapmasına gerek yoktur, otomatik yenilenecektir.

Ağustos ayında okuyacağımız kitaplar:

ÜZGÜNÜZ, BU KUTUYU KAÇIRDINIZ. ABONE OLURSANIZ BİR SONRAKİ AYIN SEÇKİSİNİ ALACAKSINIZ.

KARGO ÜCRETSİZDİR.

Bir Kutu Kitap'a abone olduğunuzda her ay sizler için özenle seçilmiş en az 3 kitap alırsınız. Bunun yanında sizleri okumaya teşvik edecek çıkartmalar, sürpriz hediyeler ve dahası bu güzide kutuda sizi bekliyor.
Kutuyu Dostlarınla Paylaş:
3 güzide kitap
Sizler için binlerce kitap arasından baştan sona okunarak seçilmiş, okumaktan keyif alacağınız en az üç kitap kutunuzda.

Küçük Hediyeler
Ayraçlar, çıkartmalar, kartpostallar... Bazı aylar daha fazlası kutunuzda.

Kitaplarınızı, 250 binden fazla aktif üyesiyle Türkiye'nin en büyük edebiyat topluluğu olan Biryudumkitap'ın hakemleri özenle seçiyor. Yayınevlerinden gelen yüzlerce kitap sizler için tek tek, baştan sona okunuyor ve uygun bulunursa seçkiye dahil oluyor.