Ocak 2020 Kutusu "Fark"

Ocak 2020-Fark
Allah Senden Razı Olsun Dr. Kevorkian
Ay Vadisi
Heyecanlar Üzerine Bir Kuram Taslağı
80.00 TL 39.90 TL

Ocak 2020 Edebiyat Kutusu

Bu ay kutunuzda sınırlı sayıda 2020 Takvimi, yeni yıl kartı, Kaliforniya kartpostalı, sarı ayraç ve renkli ayraç hediye! :) Türkçeye ilk kez İngilizce aslından ve tam metin olarak çevirilen, Jack London'ın eşsiz romanı Ay Vadisi ise herkesten önce abonelerimizle buluşacak! Bu kutuyla aboneliğe başlamak için lütfen son abonelik tarihini kaçırmayın. Kargo tarihleri yukarıda belirtilmiştir. Eski abonelerimizin yeni abonelik yapmasına gerek yoktur, otomatik yenilenecektir. Takvim hediyesi stoklarla sınırlıdır ve eski abonelerimize öncelik tanınmaktadır.

Ocak ayında okuyacağımız kitaplar:

ÜZGÜNÜZ, BU KUTUYU KAÇIRDINIZ. ABONE OLURSANIZ BİR SONRAKİ AYIN SEÇKİSİNİ ALACAKSINIZ.

KARGO ÜCRETSİZDİR.

Bir Kutu Kitap'a abone olduğunuzda her ay sizler için özenle seçilmiş en az 3 kitap alırsınız. Bunun yanında sizleri okumaya teşvik edecek çıkartmalar, sürpriz hediyeler ve dahası bu güzide kutuda sizi bekliyor.
Kutuyu Dostlarınla Paylaş:
3 güzide kitap
Sizler için binlerce kitap arasından baştan sona okunarak seçilmiş, okumaktan keyif alacağınız en az üç kitap kutunuzda.

Küçük Hediyeler
Ayraçlar, çıkartmalar, kartpostallar... Bazı aylar daha fazlası kutunuzda.

Kitaplarınızı, 250 binden fazla aktif üyesiyle Türkiye'nin en büyük edebiyat topluluğu olan Biryudumkitap'ın hakemleri özenle seçiyor. Yayınevlerinden gelen yüzlerce kitap sizler için tek tek, baştan sona okunuyor ve uygun bulunursa seçkiye dahil oluyor.